درباره ما

حضورتون به دنیای شادزیستن رو خوش آمد میگم.

        همه ما شایسته زندگی شاد هستیم.

خدای مهربان، شادی را در وجود یکایک ما قرار داده، پس شادی گم نشده که بخواهیم آنرا پیدا کنیم؛ بلکه می خواهیم لایه هایی که از حضور آن پرده پوشانیده را کنار بزنیم و از این گنجینه به نفع خود و دنیا بهره برداری کنیم.

به شما تبریک میگم که در این مسیر زیبا پای می گذارید و همچون حلقه ای نوین، زنجیره شادی رو قوت می بخشید.

بنده، شادی سپهی هستم متولد ۵ شهریور ۱۳۵۵

مدیر و نویسنده این وبسایت

عاشق مطالعه  و نوشتن هستم. از تغییراتی که در جهت بهبود هستند، استقبال می کنم.سوالات زیادی طرح می کنم و در موردشون پژوهش می کنم.

از نقاط قوتم این که مطالب مفید در سبک زندگی و سامانه های مدیریتی رو به گونه ای اثربخش، چکیده و ساده سازی کنم. ایده هام رو هر چند در گوشه هایی از زندگیم، اجرایی می کنم و بعد با افرادی چون شما که خواهان رشد و تغییر سازنده هستند، به اشتراک میگذارم.

معتقد به داشتن چشم انداز در زندگی هستم و تابلوهای هدف رو خیلی دوست دارم؛ بر این باورم که در دنیای داینامیک و پیچیده امروز باید هوشمندانه ، انعطاف و خلاقیت به خرج داد و دایما هدف گذاری کرد.

سال ۱۳۷۷  مقطع کارشناسی مهندسی صنایع- گرایش تولید صنعتی رو به پایان رسوندم، سال ۱۳۷۸ کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک و در حال حاضر دارم DBA میخونم. با ورود به چهل سالگی، برهه جدیدی در زندگیم آغاز شد؛ تصمیم گرفتم در خصوص شادی پژوهش کنم و فعالانه برای زندگی بهتر خودم، اطرافیان، جامعه و دنیا خدمت کنم. تغییرات درونی شگرفی رو درونم احساس کردم و بازتابش دربرون هویدا شد طوریکه تصمیم گرفتم این دانش ارزنده رو با دیگرانی که آگاهانه پذیرای تغییر هستند، به اشتراک بگذارم. البته که تجربیاتم مجموعه ای از شیرینیها و تلخیهاست اما دانش ناشی از اونها برای شما همراه عزیزم، شیرین است.

با اینکه در رشته ریاضی  دانش آموز خوبی بودم و عاشق هندسه، آشنایی با دنیای مدیریت، نگرش تازه ای رو به رویم گشود؛ از مقطع کارشناسی که با مدیریت پروژه آشنا شدم تا به امروز، مطالعات و اجرا نمودن مباحث مرتبط رو انجام دادم و کاربردش رو در زندگی درک کردم. درصورت علاقه به این موضوع مقاله مدیریت پروژه شادی رو از قسمت مقالات همین سایت مطالعه نمایید.

ماموریت من این هست که دنیای درون و برونم رو شادتر بسازم. چشم اندازم سبکبالیست در جسم، ذهن و روحم.

رسالت این سایت: ترویج شایسته زیستن و همراهی شما در انتخاب زندگی شاد و موفق