مدیریت پروژه شادی

سلام، سلامی پر از احساس شادی به قلب های مهربان شما

سلامم رو با احساس شادی هدیه می کنم؛ به خاطر اینکه شادی به ما قدرت می ده. قدرت می ده تا باورهای قشنگ تر و محکم تری رو درونمون شکل بدیم و شاهد بازتاب ان در برون خود باشیم. قدرت میده تا در رویارویی با چالش ها و اتفاقات زندگی، واکنش های هوشمندانه تر و موثرتری نشون بدیم.

وقتی قلبمون از شادی پر باشه، جریان انتقال شادی به دیگران خیلی روان میشه، راحت تر می خندیم، آسانتر می بخشیم و موثرتر ارتباط برقرار می کنیم.روح طراوت و لذت در تعاملات ما موج می زنه و سر آخر به ارزشمندتر شدن دنیا کمک می کنیم.

سرچشمه وجودی تک تک ما شادیست، اما هر کدوممون اون رو به شیوه ای منحصر به فرد متجلی می کنیم؛ عواملی که شما رو شاد می کنه و لبخند رضایت رو بر چهره تان نقش می بنده با موضوعاتی که یک نفر دیگه رو شاد میکنه، می تونه کاملا متفاوت باشه، حتی نگرش و شیوه های ابراز شادمانی افراد، متفاوتند که البته همه تفاوت ها قابل احترام هستند.

از طرفی من و شما به عنوان اشرف مخلوقات این اختیار و قابلیت رو داریم که از هر زمان که تصمیم بگیریم، رفتار شادمانه رو انتخاب کنیم، ادامه بدیم و رد اثر چنین زندگی با کیفیتی رو از خود به جا بگذاریم. وقتی قلم موی آگاهی رو به شادی های یکتامون اغشته می کنیم، بوم زندگی دنیا رنگارنگ میشه و این یعنی زیبایی و تازگی.

دوست خوبم، ویژگی هایی که در مورد زندگی شاد مطرح شد، کاملا با تعریف پروژه عجین و هم نواست؛ پروژه نیز منحصر به فرد است، روزی آغاز می شود و حتی با پایانش آثار آن ادامه دارد. بنابراین هر فردی میتونه پروژه شادی خودش رو تعریف کنه و زندگی تازه ای رو شروع کنه. اما موفقیت پروژه شادی شما در گرو یکپارچگی همه المان های آن هست؛ طوریکه پویایی پروژه در هماهنگی با تغییرات شتابدار زندگی، رقص زیبایی رو به نمایش بزاره و همه اینها مستلزم مدیریت پروژه شادیست. بله، مدیریت پروژه شادی

هر فردی شایستگی داره که مدیر پروژه خودش باشه، این مهارت کسب شدنیست، فقط لازمه که بخوایم و تصمیم بگیریم تا توانایی استفاده کارا و اثربخش از زمان، انرژی و همه منابعمون رو برای شادکردن دیگران، دنیا و شاد شدن خود به دست آوریم. اینطوری روح جدیدی به چشم اندازمون میدیم و قادر میشیم تصویر آینده مطلوبمون رو محقق کنیم.

شما می تونید خالق لحظات شاد باشید و رفتارهای شادمانه رو انتخاب کنید.

اگه دوست داشته باشید  می تونم در این مسیر ، به عنوان یک مربی قدم به قدم همراهتون باشم.

دوستدار لحظه های شاد زندگی شما – شادی سپهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *