سلام هم سفر عزیزم

من شادی سپهی هستم، جویای یادگیری و یاددادن در زمینه های بهبود زندگی فردی و سازمانی. متولد ۵ شهریور ۱۳۵۵ در یک خانواده ی فرهنگی. بر این باورم که شادی را می توان از درون قلب ها، جان تازه ای بخشید؛ در هر شرایط و روزگاری که باشیم، شایسته ی شادمانی هستیم. حال خوب پیش نیاز موفقیت و اوج گرفتن است در روابط، شغل، درآمد، معنویت، شفا و حتی تفریح. با وجود آن است که شهرت، زیبایی و ثروت معنا دار می شوند.

درباره من

About Me

از سال ۱۳۹۵ پژوهش هایم را در حوزه ی شادزیستن آغاز کردم و بسیار خوشحالم که آنها را با دیگران به اشتراک بگذارم. یکی از توانمندی های من، ساده سازی و یکپارچه سازی نمودن است؛ برای همین به علوم مختلف سر می زنم و از نظم و ارتباط موجود میان آنها لذت می برم. در دنیایی که همه طرفدار تخصص گرایی هستند، هماهنگی و یکپارچگی، مقوله ی جالبیست؛ انسان هستیم و لازم داریم با نیازهای روانی، سلامتی و اجتماعی خود آشنا باشیم، شعر و عرفان و حساب بدانیم و از این رهگذر که خود را محدود به یک دانش خاص نمی کنیم، سبک بال تر، ماموریت حضورمان در این دنیا را با شادمانی به انجام برسانیم.

قدری از رسالت و چشم انداز این سایت برایتان بگویم:

Mission and Vision

با عشق و توکل به خدای مهربان در کنارتان هستم برای تغییر نگرش و بهبود سبک زندگی شما

با ساده سازی سامانه های سازمان شما، کمک می کنم تا با کمترین کنترل، چابک تر و روان تر از قبل به پیش بروید.

چشم انداز

مرجعی کاربردی برای تمرین های عمیق شادزیستن

رسالت

آموزش و همیاری شادآگاهی فردی و سازمانی

ارزش محوری

قابلیت بهبود و شادآفرینی از هر وضعیت

اگر دوست دارید از رزومه ی تحصیلی، علمی و شغلی من بدانید

کارشناس مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی، پایان نامه در حوزه ی استانداردهای ایزو

دکترای مدیریت حرفه ای- DBA، پایان نامه در حوزه ی شادآفرینی در سازمان ها

کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک-MBA ، پایان نامه در حوزه ی تدوین مطلوب ترین راهبرد در یک سازمان

مولف ده ها مقاله ی علمی پذیرفته شده در کنفرانس ها در حوزه های مدیریت پروژه، مدیریت دانش و مدیریت منابع انسانی

پس از ۲۱ سال کار کارشناسی و مدیریت، تصمیم گرفتم با وجود داشتن پست و مقام و علاقه به کارم، بازنشسته شوم تا متمرکزتر در مسیر رسالتم، قدم بردارم. در حقیقت تصمیم ساده ای نبود چون شرایط شغلی ام طوری بود که خیلی ها آرزویش را دارند، اما با رهنمودهای وین دایر که از مطالعه ی کتابهایش دریافت می کردم، هویت خود را از پست و منصب جدا نمودم و هر چند سخت بود اما پا بر روی موقعیت های ظاهری گذاشتم و از یک دایره ی امن خارج شدم و قوی تر از قبل خود را به آفریدگارم سپردم.

هر روز به خاطر زمانی که در اختیارم قرار می گیرد خدای مهربان را سپاس می گویم و با اشتیاقی بیش از پیش، از او طلب اتصال می کنم، سپس قدمی هر چند کوچک برای ماموریتم در این دنیا بر می دارم.

همین الان رایگان در باشگاه مجازی خنده ثبت نام کنید

اگر می خواهید با خندیدن، جسم و ذهن و روح خود را شفا بخشید و از منافع خنده بهره مند شوید، در کلاس های خنده درمانی که رایگان شرکت کنید