5184243

یوگای صبحگاهی آنلاین با شادی

ثبت نام یوگا با شادی

ویژه بانوان سحر خیز

شنبه ها و سه شنبه ها ساعت ۵:۳۰ تا ۶:۳۰ صبح به صورت آنلاین

شهریه برای ۸ جلسه:  ۳۵۰ هزار تومان

مربی : شادی سپهی، دارای مدرک مربیگری از فدراسیون ورزش های همگانی

جهت عضویت به شماره ۰۹۱۵۳۲۰۱۹۸۳ پیام ارسال کنید.

۸ مزیت یوگای صبحگاهی

 1. افزایش انعطاف پذیری؛ اگر شاغل هستید و در طی روز، برای ساعت های طولانی، روی صندلی و پشت میز می نشینید، به تدریج انعطاف بدن خود را از دست می دهید. اما اگر قبل از شروع مشغولیت های روزانه، یوگا کنید، خشکی شانه ها و پشت شما تسکین پیدا می کند. مچ پا و زانوهایتان تقویت می شوند و گردن درد شما درمان می شود.
 2. بهبود کلی وضعیت جسمانی؛ یوگای منظم، هورمون های شما را متعادل می سازد و تمامی جنبه های تمرینات قلبی- عروقی، انعطاف، تعادلی و قدرتی را در بر می گیرد.
 3. ارتقای سطح انرژی؛ یوگا قبل از شروع روز، انرژی جسمی و ذهنی مناسب برای انجام بهتر فعالیت های روزانه را فراهم می کند. به عنوان مثال آسانای تعادلی درخت، انرژی را در کل بدنتان پخش می نماید.
 4. کاهش استرس و درد؛ مرافبه و تنفس های اصولی، بخش مهمی از یوگا محسوب می شوند که منجر به تن- آرامی، ذهن-آرامی و همچنین کاهش دردهای بدن می گردد. کشش های لذت بخش ماهیچه ها و نرم نمودن مفاصل در یوگا، دردها را التیام می بخشد.

۵. بهبود خواب و تنظیم ساعت بیولوژیک بدن و سحر خیزی؛ اگر از بیخوابی یا اختلال در خواب شب، رنج می برید،یوگای صبحگاهی یک راهکار کارآمد است. حتما آن را امتحان کنید. خواب آرام، منجر به خلق و خوی بهتر و خود دوستی سالم می شود. سحر، انرژی فوق العاده ای دارد. با انتخاب یوگای صبحگاهی، از مزایای سحرخیزی نیز برخوردار می شوید.

۶.بهبود تمرکز و حافظه؛ تمرینات تنفسی، ذهن را آرام نموده و میان نیمکره راست و چپ مغز تعادل برقرارمی نماید. از این رو شما قادر می شوید اطلاعات بیشتری را به موقع به یاد بیاورید و قدرت تمرکز خود را در آغاز روز افزایش دهید.

۷. گسترش شادابی؛ وقتی در ابتدای روز به بدن، ذهن و روان خود توجه می کنید و فشار خون، گردش جریان خون و هورمون های بدن خودتان را تنظیم می کنید، قطعا شادتر و سالم تر زندگی می کنید، راحت تر لبخند می زنید و به دنیا و آدم ها گشوده تر می شوید و از این رهگذر، شاد زیستن را گسترش می دهید.

 8. قورباغه ات را قورت بده؛ شاید شما هم این کتاب را خوانده باشید. خیلی اوقات مزیت های انجام یوگا یا نرمش و ورزش و حرکات اصلاحی را می دانید، اما آنقدر مشغله دارید که واقعا تایمی برای این موضوع مهم و سرنوشت ساز ندارید. مخصوصا اگر شاغل هستید و باید زمان زیادی را سر کار خود سپری کنید یا مادر هستید و دنبال یک زمان برای خودتان و پرداختن به بدن و روحتان هستید. در این شرایط یا شرایط مشابه ، بهترین انتخاب یوگای اول روز است. در آن تایم هیچکس با شما کار ندارد نه تلفنی، نه مهمانی، نه پیامی ….یک تایم فارغ از همه چیز برای خودتان.

3805430

چرا یوگای آنلاین ؟​

تا اینجا متوجه شدید که اگر صبح ها یوگا کنید، از چه مزیت هایی برخوردار می شوید. اما چرا آنلاین؟

 1. بهره برداری از پیشرفت های تکنولوژی : سبک زندگی امروز، متاثر از پیشرفت های حوزه فناوری است. در این عصر دیجیتالی، خوب است از ابزارهای نوین مانند پلتفرم هایی که امکان برگزاری کلاس آنلاین را ایجاد نموده اند، شما هم استفاده کنید.
 2. مدیریت زمان : برای رفتن به یک کلاس یوگای حضوری چقدر وقت صرف می کنید؟ محصوصا اگر شاغل هم باشید. خیلی اوقات میخواهید از شنبه یا از ماه و ترم جدید در کلاس یوگا ثبت نام کنید ، اما زمان صبر نمی کند و به سرعت می گذرد و شما متوجه می شوید علی رغم خواسته تان کاری برایش انجام نداده اید.
 3. مدیریت انرژی : در مورد کلاس های یوگای حضوری به این موضوع اشاره می شود که انرژی جمعی بالایی به وجود می آید. درست است اما چقدر از انرژی خود را بابت ترافیک و حاضر شدن و نگرانی از به موقع به کلاس و کارهای بعد کلاس  و حتی دلنگرانی های عدم حضور در منزل صرف می کنید! شما یوگا می کنید که انرژی خود را بیشتر کنید نه کمتر. ضمن اینکه در کلاس آنلاین هم انرژی ها با یکدیگر سینرژی می شوند.
 4. راحتی و آزادی : در منزل خود، فضایی در حد یک تشک نیاز دارید و به کمک هنس فری بدون سیم هیچ مزاحمتی برای افراد داخل منزل هم ایجاد نمی کنید و می توانید بلافاصله قبل یا بعد استحمام کنید.
 5. قیمت مناسب : به دلیل عدم نیاز به پرداخت هزینه های اجاره، فقط هزینه اینترنت و حق الزحمه مربی وجود دارد که منتج به کمتر شدن قیمت ثبت نام می شود.
 6. تمرین منظم حتی در سفر: هر کجای این کره خاکی که باشید تنها با داشتن یک دسترسی اینترنت می توانید به تمرین منظم خود پایبند باشید.

چرا یوگا با شادی را انتخاب کنید؟

 1. فن بیان قوی، صدای رسا و مهارت سخنوری در جایگاه یک مربی
 2. اهل مطالعه و علاقمند به یادگیری مداوم در راستای به روز بودن دانش یوگا
 3. ۱۴ سال تجربه در محضر اساتید یوگا با سبک های شیواناندا، ساتیاناندا و آیینگر
 4. رشته تحصیلی مهندسی صنایع که ویژ گی های آن در امر مربی گری یوگا نیز نمایان می شود؛ مانند توجه به پیش نیازها و چیدمان صحیح آسانا ها در هر جلسه تمرینی
 5. تعیین درست اهداف بلند مدت( یک دوره تمرینی)، میان مدت(یک ترم) و کوتاه مدت(هر جلسه) یوگا برای شما تمرین کننده ی عزیز
 6. متعهد به ایمنی (خوبست بدانید متاسفانه آمار مراجعه کنندگان به ارتوپد از آسیب های یوگا کم نیست)
 7. روحیه شاد و خوشرو و متعهد به زمانبندی کلاس

در صورت هرگونه سوال یا درخواست ثبت نام، فرم زیر را پر کنید یا به شماره ۰۹۱۵۳۲۰۱۹۸۳ پیام دهید.