آیا می دانید جهنم روزیست که به ما نشان می دهند، می توانستیم چه بشویم و نشدیم؟

یعنی قابلیت عظیمی درونمان نهفته است که اگر بارور شود، دنیای درون و بیرون ما را تغییر می دهد. در واقع ما به شرایط فعلی خود چنان خو گرفته ایم که فکر نمی کنیم طور دیگری هم می توان زندگی کرد. اما داستان تغییر از همین جا شروع می شود که تصمیم بگیریم روی عادت ها و باورهای خود کار کنیم و برای آن وقت و انرژی اختصاص دهیم.
آیا تا کنون به آرزوهای خود اندیشیده اید؟
آیا در مورد حسرت هایتان با خود صادق هستید؟
آیا از دورن با خودتان در صلح و آشتی به سر می برید؟
آیا هرزگاه های انرژی خود را می شناسید؟ خواه انرژی جسمانی، خواه انرژی روانی
آیا زندگی شما دچار روزمرگی شده است یا در آن طراوت ، نوآوری و اشتیاق انجام کارهای بزرگ موج می زند؟
این سوالات ذهن شما را درگیر می کند که شاید وقت مناسب یک “بازسازی خود” برایتان فرا رسیده است. خود اصیل خود را بسازید چون لیاقت آن را دارید.
کمی سبک زندگی خود را مرور کنید و از جایی که یادتان می آید آن را ورق بزنید، اما در آن گیر نکنید. مهم این است که الان چه برنامه ای دارید؛ چه رفتارها و عادت هایی را دوست دارید تغییر دهید؟ چه افکاری در ذهن شما لانه ساخته و باورهای فعلیتان را شکل داده است؟ دزدان شادی خویش را می شناسید؟ بسیاری از واکنش های ما بر اساس تربیت و تجربه هایمان اتوماتیک شده اند و برای تغییر آن ها لازمست به لایه های درونی و تا حدی ضمیرناخودآگاه خویش ورود نمایید.
برخی افراد نمی خواهند با ضعف های خود روبرو شوند در حالی که به راحتی ضعف های دیگران را تماشا می کنند. اما واقعیت این است که رویارویی با ضعف ها و پذیرش آنها یکی از ارکان مهم برای تغییرشان است. وقتی جسارت دیدن ضعف هایتان را پیدا کنید، می توانید برایشان کاری کنید و شادتر زندگی کنید. بهتر است نام آنها را نقاط بهبودپذیر بگذاریم تا مقاومت کمتری به خرج دهیم. برخی از افراد هم توانایی های بالفعل خود را ستایش نمی کنند و ممکن است توانای های بالقوه خود را هنوز درک نکرده باشند. طبیعیست که همه انسان ها با هم تفاوت دارند، اما لازمست بر روی بازسازی و نوسازی خود کار کنند؛ هدفمند شوید، خود را از خشم و رنجش و ترس پاک سازی کنید، رسالت خود بر این کره خاکی را کشف کنید و یکپارچه شوید؛ در این مسیر حال خوب درونی را درک خواهید کرد.
به این منظور من در کنار شما هستم. کافیست روی لینک روبرو کلیک کنید خدمات بهبود فردی و مربی گری